Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Profil - Winergetic Premium Passive

winergetic premium passiveSpełnia wymogi budynku pasywnego - parametry potwierdzone  certyfikatem renomowanego instytutu IFT Rosenheim. Innowacyjne wzmocnienie termiczne SpaceBlock. W opcji trzykomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3. Autorski zaokrąglony na zewnątrz kształt profilu. Najnowsze okno OKNOPLAST nagrodzone godłem promocyjnym Teraz Polska

Profil - Autorskie rozwiązanie OKNOPLAST z zastrzeżonym kształtem skrzydła i opracowaną specjalnie dla OKNOPLAST ramą z dodatkowym żebrowaniem pod mocowanie zawiasów okiennych. 7 komorowy profil w klasie A. Nowatorskie wzmocnienie termiczne profilu SpaceBlock zaprojektowane przez OKNOPLAST. Ten innowacyjny system składa się z dwóch barier termicznych – wykonanej z aerożelu i zastosowanej w ramie oraz z pianki poliuretanowej (PUR) zastosowanej w skrzydle. Termoramka ze stali szlachetnej

Szyba - Potrójny pakiet szybowy o wysokich parametrach termoizolacyjnych Thermoline 3/16/3/14/3, o Ug=0,6W/m2K. Hartowanie od szerokości szyby 1200 mm w standardzie. W opcji możliwość hartowania mniejszych przeszkleń

Okucia - Maco dESIGN+ , zaczep antywyważeniowy Safety Plus, przykręcany do stalowego wzmocnienia profilu, zdecydowanie utrudnia złodziejowi otwarcie okna. Specjalne czopy i.S (intelligente Sicherheit – inteligentne zabezpieczenie), które współpracując z zaczepami wpływają na lekką i precyzyjną pracę okucia oraz zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia. Opływowy kształt zaczepu wraz z klamką i osłonkami zawiasów tworzą spójną linię stylistyczną dESIGN+. Zaczepy dESIGN+ powodują lżejszą pracę klamki poprzez dwa punkty styku.

Uszczelki - System uszczelek środkowych w ramie i skrzydle poprawiający parametry termiczne okna

Klamka - Klamka dESIGN+ dostępna wyłącznie w OKNOPLAST

Współczynnik przenikania ciepła - Przy zastosowaniu trójkomorowego pakietu szybowego o Ug=0,3 Uw=0,6 W/m2K

Izolacyjność akustyczna - Rw (dB) = 30 (-1, -5)

Opcjonalnie - Trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,4, wypełniony argonem, pozwalający obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do poziomu Uw=0,7 W/m2K. Trójkomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3, wypełniony kryptonem, pozwalający obniżyć współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna do poziomu Uw=0,6 W/m2K. Możliwość zastosowania najcieplejszej ramki Warmatec pozwalającej na obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej okna Uw o ok. 0,1 W/m2K.

Montaż - Aby spełnić wymagania stawiane budynkom pasywnym zalecane jest aby montaż stolarki okiennej odbywał się w warstwie ocieplenia.

Gwarancja - 10 lat gwarancji na pakiet szybowy. 7 lat gwarancji na wszystkie elementy stolarki.