Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Profil PROLUX

proluxPROLUX - absolutny przełom na europejskim rynku!

Autorski, smuklejszy, bardziej elegancki profil jeszcze lepiej podkreśla charakter wnętrza. Większa powierzchnia szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili, pozwala na mniejsze zużycie energii na ogrzanie pomieszczenia dzięki większej ilości ciepła wpadającego przez szybę. Pakiety szybowe oparte o najnowocześniejszą technologię produkcji zapewniają większą ilość naturalnego światła w pomieszczeniu, co pozytywnie wpływa na samopoczucie,a system wzmocnień pozwala na wykonanie modnych, dużych przeszkleń bez obawy o trwałość i bezproblemowe użytkowanie okna.

Okno PROLUX jest nie tylko wizytówką domu na zewnątrz, ale również elementem wystroju wnętrza, spełniając rolę dodatkowej aranżacji pomieszczenia.

Konstrukcja - profil Veka klasa A, 6-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane w klasie A o szerokości zabudowy 70 mm

Szyby - W standardzie jednokomorowy pakiet szybowy o Ug=1,0 W/m2K.

Dodatkowe parametry techniczne - izolacyjność akustyczna Rw=33dB w standardzie, średnia izolacyjność termiczna całego okna Uw=1,3-1,4 dla szyby U=1,0 oraz Uw=1,1 dla szyby potrójnej U=0,7

Okucia - Dwa zaczepy antywyważeniowe Safety Plus w każdym skrzydle, przykręcane do stalowego wzmocnienia profilu, zdecydowanie utrudnia złodziejowi otwarcie okna. Specjalne czopy i.S (intelligente Sicherheit – inteligentne zabezpieczenie), które współpracując z zaczepami wpływają na lekką i precyzyjną pracę okucia oraz zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia. Opływowy kształt zaczepu wraz z klamką i osłonkami zawiasów tworzą spójną linię stylistyczną dESIGN+. Zaczepy dESIGN+ powodują lżejszą pracę klamki poprzez dwa punkty styku..

Kolory - Amarena II, Antracyt, Dąb bagienny, Orzech, Sheffield Oak, Sienna Rosso, Winchester, Złoty dąb. W ofercie szeroka gama kolorów drewnopodobnych oraz z palety RAL.

Uszczelki - materiał EPDM o wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych, występują w trzech kolorach (czarnym, szarym i brązowym), które uzależnione są od doboru koloru okien. Uszczelka wypełniająca rowek okuciowy w dolnej ościeżnicy, której zastosowanie pomaga w utrzymaniu czystości. Unikalne wykończenie uszczelki w narożu listew przyszybowych wykonane pod kątem 45° podnoszące estetykę okna

Klamki - Klamka dESIGN+ dostępna wyłącznie w OKNOPLAST

Dodatki w standardzie - listwa podparapetowa umożliwiająca prawidłowy i szczelny montaż parapetu wewnętrznego i zewnętrznego, uszczelka wypełniająca dolny wrąb okuciowy ułatwiająca utrzymanie okna w czystości, jeden zaczep antywyważeniowy

Dodatki opcjonalne
Możliwość zastosowania najcieplejszej ramki Warmatec pozwalającej na obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej okna Uw o ok. 0,1 W/m2K.
Możliwość wyposażenia okna w niewidoczne zawiasy Multi Power
Możliwość wykonania w technologii ColorFull
Możliwość szklenia pakietów szybowych: bezpiecznych i antywłamaniowych
Dwukomorowy pakiet szybowy o współczynniku przenikalności cieplnej Ug=0,6 W/m2K

Gwarancja - 7 lat na wszystkie elementy stolarki, 10 lat na szyby z termoramką.