Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

CLASSIC - ABS

Klasyka i elegancja

classic- Wykonane z płyty z tworzywa ABS
- Ponadczasowe klasyczne wzornictwo
- Dostępne wyłącznie w kolorze białym
- 6 modeli wypełnień w wersjach jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych

Ponadczasowe klasyczne wzornictwo i wysoka jakość wykonania to główne atuty drzwi z linii Classic, które najczęściej stosowane są jako dodatkowe wejście do domu np. od strony ogrodu. Wykonana z ABS konstrukcja drzwi wzmocniona stalowym zbrojeniem zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie. Zastosowanie nowoczesnego zamka wielopunktowego jest nie tylko gwarancją pewności działania ale i bezpieczeństwa. Istnieje również możliwość zastosowania do drzwi elementów ułatwiających bieżącą aktywność domowników tj.: niski próg drzwiowy, ozdobne i klasyczne pochwyty, samozamykacze czy różnego koloru klamki.

POWIERZCHNIA SKRZYDŁA - Maksymalnie 2,4 m2

PANEL WYPEŁNIAJĄCY - Standardowa grubość 24mm, produkowany z odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa ABS, dla pełnej płyty współczynnik przenikania ciepła 1,15 W/m2K

ZAWIASY - Regulowane w trzech płaszczyznach, poprawiające właściwości antywłamaniowe drzwi

PRÓG - Posiada przekładkę termiczną, poprawiający izolacyjność termiczną drzwi

ZASUWNICA - 3-punktowa zapewniająca dokładne przyleganie skrzydła do ościeżnicy, poprawiająca bezpieczeństwo, a także wydłużająca bezawaryjne użytkowanie drzwi

SZYBA - Zespolona U = 1,5W/m2K

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA - U= 1,5 - 1,8W/m2K

SZCZELNOŚĆ - Klasy 3-4A

GWARANCJA - 2 lata

blue

1 2 3 4 5 6

blue

ariaignis aquaclasic