Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Stolarka aluminiowa OKNOPLAST

stolarkaOKNOPLAST produkuje stolarkę aluminiową: drzwi zewnętrzne, okna, witryny oraz ścianki działowe. Elementy aluminiowe powstają na bazie systemów dostarczanych przez renomowanych producentów profili. Lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszkleń, dają możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych konstrukcji architektonicznych zapewniających doskonałą izolację akustyczną, podwyższoną izolacyjność termiczną, bardzo dobre parametry wiatro i wodoodporności, a także indywidualne dostosowanie stolarki aluminiowej do stylu i charakteru  każdego budynku.

Witryny

witrynaWitryny sklepowe wykonane z Aluminium dostępne w bogatej palecie kolorów, pozwolą na indywidualne dostosowanie witryny do charakteru i asortymentu każdej firmy oraz odróżnienie się od konkurencji. Wykonane na bazie specjalnych systemów gwarantują lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszklenia, co pozwala na uzyskanie większego obszaru ekspozycji.

 

Czytaj więcej...

Drzwi aluminiowe

drzwi- Obustronne nakładkowe (ukryte profile skrzydła oraz wysokie walory izolacyjne),
- Jednostronnie nakładkowe (ukryte profile skrzydła oraz wysokie walory izolacyjne)
- Drzwi wsadowe (bardzo duża różnorodność modeli, pozwalająca na indywidualn dobór do preferencji Klienta)

 

Czytaj więcej...

Oferta dla developerów

daweloperOferta stolarki aluminiowej skierowana na rynek developerski:
- fasady
- parter handlowy
- ścianki działowe
Charakteryzują się lekkością oraz możliwością zastosowania dużych przeszklonych płaszczyzn, dając możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów w tym zakresie.

Czytaj więcej...