Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

ALUHAUS - Aluminium

aluhaus1W naszej ofercie znajdują się drzwi wejściowe ALUHAUS, które są efektem wieloletniego doświadczenia, fachowości  specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty. ALUHAUS tworzy drzwi aluminiowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Produkty ALUHAUS cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością. Dodatkową zaletą jest bogactwo modeli oraz możliwość nadania drzwiom indywidualnego rysu, dzięki doborowi kolorów, wzorów wypełnienia czy też elementów wykończeniowych.

Wszystkie wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1.

blue

 

ELITE

eliteW modelach drzwi ELITE szyba zespolona montowana jest między blachami aluminiowymi i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i umieszczone w specjalnych, wyciętych w blachach gniazdach.

Niektóre z dostępnych modeli doskonale prezentują się w wersji z dwoma kolorami zestawionymi na jednej powierzchni. Zwróć uwagę na taką propozycję w katalogu.

Jednym z elementów wzbogacających wygląd drzwi, a jednocześnie mającym zastosowanie praktyczne, są numery domu. Osadzane są one w powierzchni panelu i licowane z blachą aluminiową.

blue

 

ELITE FRAME

elite frameModele drzwi z serii ELITE FRAME wyróżniają się unikalnym detalem – czarną ramką wykonaną z hartowanego szkła o tym samym kolorze, która wspaniale podkreśla walory estetyczne drzwi. Jednocześnie nadaje przeszklonym panelom ekskluzywny wygląd.

blue

 

SIMPLE

simplePanele Simple wzbogacone są o wypukłe, anodowane intarsje aluminiowe w kolorze INOX. Dzięki temu możliwe było uzyskanie powierzchni, na której nie widać odciśniętych palców.

W prosty sposób nadaj unikalny wygląd swoim drzwiom – wykorzystaj płaskie panele z serii Simple i użyj jednego z trzech kolorów strukturalnych!

blue

 

FLAT

flatWykorzystaj w pełni zalety wypełnienia Flat. Łącząc je z bocznymi naświetlami, wyposażonymi w dekoracyjne szyby piaskowane, otrzymasz spektakularny efekt wizualny.