Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Drzwi stalowe - GERDA

gerda logoJesteśmy Autoryzowanym Punktem Handlowym firmy GERDA, w jego ramach prowadzimy sprzedaż drzwi zewnętrznych do domów (antywłamaniowe i wzmocnione), do mieszkań (antywłamaniowe, wzmocnione i przeciwpożarowo-antywłamaniowe), a także zamków GERDA oraz atestowanych usług montażowych produktów GERDA.

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi i zamki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowdzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych.

Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców - GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów. Stale je udoskanala, tak by zaspokoić gusty i potrzeby wszystkich Klientów. Orientacja rynkowa firmy GERDA zakłada nie tylko wysoką jakość wyrobów, ale również dbałość o powszechną ich dostępność - dla wszystkich grup klientów.

Profesjonalizm firmy GERDA został zauważony na rynku polskim a także zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień - w tym godłem Teraz Polska. Wyroby ze znakiem GERDA mają wszelkie atesty antywłamaniowe wymagane w Polsce oraz atest British Standard Institution. Firma GERDA posiada certyfikaty jakości ISO 9001. Wszystkie modele drzwi GERDA zostały zbadane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej pod kątem odporności na włamanie i w zależności od rodzaju zabezpieczeń uzyskały określone atesty.

Dla naszych Klientów ważnym podkreślenia jest fakt, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe, w tym PZU, WARTA, TUiR udzielają niezmiennie, od wielu lat najwyższych zniżek przy ubezpieczaniu obiektów wyposażonych w wyroby firmy GERDA.

gerda pdf