Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

blue blue

KONTAKT

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bubendorff

anwis cennik

prodeck2015

cashback

Drzwi stalowe - MAR-TOM

mar-tomPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą. Należy do czołowych producentów drzwi metalowych w Polsce której odbiorcami są partnerzy krajowi oraz klienci zagraniczni.

Zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce. Spółka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowo-narzędziowym.

Drzwi produkowane przez firmę MAR-TOM wypełnione płytą z twardego polistyrenu spienionego charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej.

Wysokiej klasy blacha stalowa ocynkowana pokryta wielowarstwowo laminatem drewnopodobnym, odpornym na warunki atmosferyczne i promienie UV oraz nowoczesny design sprawiają że są to bardzo dobre drzwi zewnętrzne nadające się zarówno do budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

W ofercie:

Drzwi metalowe wejściowe o zwiększonej izolacyjności cieplnej zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 72mm)

Drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 55mm)

Antywłamaniowe drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 55mm)

Dwuskrzydłowe drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 55mm)

Drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 48mm)

Drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 42mm)

Techniczne drzwi metalowe wejściowe zewnętrzne/wewnętrzne (grubość 42mm)

Ościeżnice i progi

Klamki i antaby

Wkładki i wizjery

mar-tom katalog