Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

II Mistrzostwa Zamojskiej Akademii Gimnastyki - 23.06.2013, Zamość

W dniu 23 czerwca 2013 r. odbyły się II Mistrzostwa Zamojskiej Akademii Gimnastyki. Trenujące dzieci w wieku 6-12 lat na zakończenie sezonu prezentowały swoje umiejętności przed rówieśnikami, rodzicami oraz dziadkami w zdobyte w trakcie mijającego sezonu. W zawodach udział wzięło 46 dzieci, a na trybunach zasiadło ok. 150 kibicujących.

Dzieci startowały w kategoriach piramid dwójkowych i czwórkowych i 6-cio osobowych oraz indywidualnie chłopcy i dziewczynki, podzieleni na kategorie wiekowe. Zawody przyniosły wiele emocji i wrażeń, a zabawa była świetna. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne zawody.

Firma Mako Zamość była sponsorem nagród, którymi były gadżety Interu Mediolan - Jo-Jo, kubki oraz myszki komputerowe, a także długopisy.

  • 2
  • 6
  • 1
  • 4

blue blue

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.