Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

Dlaczego drzwi OKNOPLAST?

BEZPIECZENSTWO

bezpieczenstwoDrzwi są istotnym elementem chroniącym nas m.in. przed „wizytą nieproszonych gości”. Muszą być solidne i wytrzymałe. Warto zaopatrzyć się w produkt, który gwarantuje wysoką ochronę przed włamaniem. Drzwi OKNOPLAST już w standardzie posiadają:

 • Profile skrzydła wzmocnione stalą do 3mm
 • Zasuwnicę o trzech punktach ryglowania
 • Zawiasy z zabezpieczeniem przed ściągnięciem skrzydła

W celu zwiększenia zabezpieczenia przed włamaniem istnieje możliwość zastosowania:

 • Zasuwnicy z dodatkowym zamkiem
 • Antywłamaniowej wkładki na klucz
 • Szyby antywłamaniowej

ESTETYKA

estetykaW ofercie OKNOPLAST znajdują się zarówno wypełnienia o klasycznej i ponadczasowej formie, jak i rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów pochwytów i wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym, stanowiąc doskonałe uzupełnienie elewacji oraz ozdobę domu.

Drzwi Oknoplast to zrównoważona estetyka. Stworzone poprzez podział skrzydła z użyciem paneli ozdobnych PVC oraz szyb zespolonych, przy zachowaniu symetrycznych proporcji wpadającego do pomieszczenia światła. Uzyskany wten sposób wizualny efekt jest niewątpliwie wyróżnikiem drzwi z autorskim wypełnieniem OKNOPLAST.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Jednym z ważniejszych kryteriów doboru drzwi zewnętrznych jest współczynnik przenikania ciepła U, który zależy przede wszystkim od użytych materiałów i konstrukcji drzwi. Ważne, aby parametr był  podany dla całych drzwi, anie tylko poszczególnych komponentów. Tylko wtedy będziemy mieć pewność zakupu produktu o odpowiednich parametrach.
Drzwi z oferty OKNOPLAST posiadają:

 • Współczynnik przenikania ciepła U=1.4-1.8 W/m2K (w zależności od rodzaju zastosowanego wypełnienia)
 • W standardzie ciepły próg z przekładką termiczną ograniczającą straty ciepła

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór energooszczędnych drzwi z autorskim wypełnieniem OKNOPLAST

jakoscJAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

 • Swoją funkcjonalność oraz jakość wykonania drzwi OKNOPLAST zawdzięczają najwyższej jakości technologii i staranności produkcji. Poszczególne elementy ich wyposażenia zapewniają wieloletnie i bezawaryjne działanie. Wśród nich znajdują się m.in.
 • Zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, poprawiające właściwości antywłamaniowe drzwi
 • Próg z przekładką termiczną, poprawiający izolacyjność termiczną drzwi
 • Zasuwnica 3-pkt zapewniająca dokładne przyleganie skrzydła do ościeżnicy, poprawiająca bezpieczeństwo, a także wydłużająca bezawaryjne użytkowanie drzwi
 • Opcjonalnie zastosowana dodatkowa wkładka zamykana na klucz, zdecydowanie zwiększająca zabezpieczenie przed włamaniem

 

blue blue

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

blue
hoppe b
gerda logo b
Wiked_b
medos b
blue

blue
aluhaus1 b
agmar b
kmt b
mar-tom b
blue

blue
veka b
dre b
magura b
 anwis b
blue

blue
erkado b
wisniowski b
prodeck1
blue