Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FHU MAKO Zamość

Najwyższej jakości komponenty, zautomatyzowany park maszynowy, a przede wszystkim wykwalifikowana załoga to gwarancja najwyższej jakości produktów OKNOPLAST. Jej potwierdzeniem jest europejski certyfikat jakości Q-Zert, przyznany firmie przez niemiecki Instytut ift Rosenheim. OKNOPLAST produkuje zgodnie z europejską normą EN 14351:2006 i znakuje swoje wyroby znakiem CE. Firma została doceniona również przez niezależnych ekspertów i Klientów, otrzymując wiele nagród i wyróżnień.

Nagrody i wyróżnienia

OKNOPLAST od wielu lat zdobywa nagrody w konkursach budowlanych i plebiscytach konsumenckich. Branża docenia firmę za wysoką jakość produktów i dynamiczny rozwój.

forbeseuroliderchampmarka rokuvipm championprodukt2013top builer13zielone okno2012lider2012
dobry wzorfirma2012impactorlider technnowosc2013teraz polskazielone oknovip2012

Czytaj więcej...

Certyfikaty

Certyfikaty, atesty i raporty potwierdzające spełnienie przez produkty OKNOPLAST norm higienicznych wymaganych dla zastosowania produktów z PVC: w służbie zdrowie, edukacji i budownictwie mieszkaniowym oraz spełniena wymagań europejskiej normy EN 14351- 1:2006. Dzięki czemu produkty OKNOPLAST odznaczają się najwyższą jakością, trwałością oraz zapewniają długoletni komfort użytkowania.

Czytaj więcej...

blue blue

FHU MAKO
ul. Lubelska 36 c
22-400 Zamość

tel./fax: 84 538 95 16
tel. kom: 602 394 051
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

blue
hoppe b
gerda logo b
Wiked_b
medos b
blue

blue
aluhaus1 b
agmar b
kmt b
mar-tom b
blue

blue
veka b
dre b
magura b
 anwis b
blue

blue
erkado b
wisniowski b
prodeck1
blue